уход за спатифиллумом

уход за спатифиллумом

Sasop 26.4.2023 16:13

Какие особенности ухода за спатифиллумом нужно учитывать при выборе удобрений?

уход за спатифиллумом

Ergg 26.4.2023 16:59

Если вы как и я любите ухаживать за своими комнатными растениями, то вам понравится удобрение для спатифиллума от Iaros Я применяю его каждые две недели в период активного роста растения, а зимой уменьшаю частоту удобрений до одного раза в месяц. Важно помнить, что удобрение необходимо смешивать с водой, иначе можно переборщить и повредить растение.

уход за спатифиллумом

Аруся 16.5.2024 16:19

У мого спатифілуму, бліде та жовте листя, повільний зріст і загальна слабкість. Загалом, чахне квіточка. Я ось думаю, чи може йому якесь добриво купити? Що порадите?

уход за спатифиллумом

Lera 16.5.2024 16:32

Аруся 16.5.2024 16:19

У мого спатифілуму, бліде та жовте листя, повільний зріст і загальна слабкість. Загалом, чахне квіточка. Я ось думаю, чи може йому якесь добриво купити? Що порадите?
Якщо рослина демонструє подібні симптоми, їй може бути корисним азотне добриво КАС 32 https://him-element.com.ua/uk/19-азотні-добрива/p/207-кас-32-азотне-добриво Я використовую його для своїх кімнатних рослин, особливо коли вони виглядають втомлено або мають бліді листки. Азот, відіграє важливу роль у рості рослин, тож відновлення його рівня може допомогти їм підвищити живучість та красу.. Однак завжди треба дотримуватися інструкцій щодо дозування, щоб не завдати шкоди рослинам своїми стараннями.

Добавить пост

Не разрешена вставка HTML.
Разрешенное форматирование:
_x005F[b] и [/b] - жирный текст
_x005F[i] и [/i] - курсив
_x005F[u] и [/u] - подчеркивание
_x005F[url] и [/url] или [url=вставленная ссылка]описание ссылки[/url] - гиперссылка
_x005F[quote] и [/quote] - цитата (в основном из предыдущего поста)
_x005F[code] и [/code] - моноширинный шрифт

Данные, обозначенные звездочкой и жирным шрифтом обязательны.


Назад на перечень тем

Вверх