Ostatní

On-line zprávy z Extrem Cupu v Malé skále

Zdravíme z Malé skály v Českém ráji, kde právě probíhá extrémní závod čtyřčlenných štafet s názvem Extrem Cup 2009. Přestože ještě včera to vypadalo na zamračený a deštivý den, počasí nakonec organizátorům přeje.
20. 6. 2009 Fotek: 55

Neprší, svítí sluníčko a v kempu Žlutá plovárna vládne pohodová nálada. Závod odstartoval přesně v 11:00 hodin, kdy na trať vyrazili běžci. Následovaly předávky paraglidistům, bikerům a nakonec přišli na řadu i kajakáři, kteří za čtyřčlennou štafetu dobíhali do cíle. V tuto chvíli sice ještě nemáme k dispozici kompletní výsledky, protože některé teamy jsou stále na trati, ale je známo pořadí na prvních pozicích. V čase 3:12:04 zvítězil tým s názvem Opava Net/Internet ve složení Robert Krupička, Martin Horák, Jan Škrabálek a Matěj Kopáček. Druhé místo obsadil tým Tilak/Salomon - run a na třetím místě se umístil tým AlpinePro/Nutrend.

V nové kategorii Extrem Cup Light, tedy v soutěži tříčlenných týmů bez paraglidisty, zvítězil tým HP Sport, za který závodil Jan Hásek, Vít Zahula a Jan Musil. Fotky z letošního Extrem Cupu najdete v nově nahrané fotogalerii.