Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Fórum » Potápěčské fórum » Tragická nehoda na Barboře » Odpověď

Odpovídáte na:

Tragická nehoda na Barboře
Já jsem dalek toho abych porovnával, který systém je nej. Můžu psát jen o tom co znám. Instruktoroval jsem pod celkem třemi systémy. Podle mne to je prašť jako kopni. Oddělení zjišťování kvality v PADI funguje a je účinné. Po Prvním zjišteném přestupku - například nedodržení hloubky dájí varování, po druhém - pokud se z toho instruktor vylže, dají ho do pozorovacího statutu a každý student dostává dotazník. Pokud se zjistí další porušení, přestane systém cerifikovat studenty roho instruktora. Ten má šanci požádat o obnovení - podmínkou je znovu projít kurzem instruktora a zkouškou. (drahý špás) Při dalším porušení následuje doživotní suspendace instruktora. V magazínu PADI je každý rok uvedeno nekolik zastavených kvalifikací dočasně a 2-3 doživotní. Většina systémů má pevně nastavené požadavky na kurz. Pokud něco klesá je to problém instruktora a systém by to měl odhalit.

Odpověď

Přidat příspěvek

Zaokrouhlete a sečtěte (37.6 + 11.5) *

Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Není povoleno vkládání HTML.
Povolené formátování:
[b] a [/b] - tučný text
[i] a [/i] - kurzíva
[u] a [/u] - podtržení
[url] a [/url] nebo [url=]popis odkazu[/url] - hypertextový odkaz
[quote] a [/quote] - citace (většinou z předchozího příspěvku)
[code] a [/code] - neproporcionální písmo

Horolezectví, Parašutismus, Potápění, Bungee, Canyoning, Freeskiing, Kajaky, Kiteboarding, Paintball, Rafting, Speleologie